KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14512012

nr 1451 2012

Christer Schmiterlöw

(1926-1995), Sverige

Oljemålning, Christer Edwardson Schmiterlöw (1926-1995), Sverige. Signerad a tergo. Signerad, daterad 88, "Stockholmskt II". Olja på duk, 30x40cm, yttermått inklusive ram: 34x45cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 februari 2022
kl 20:48:57

Christer Schmiterlöw

Läs mer om Christer Schmiterlöw